Rakvere EragümnaasiumTunniplaan 2021/2022 Untis 2020
Rakvere01.09.2021 - 13.06.202220.3.2022 19:30

Kl 11   Kl 11
Esmaspäev
Teisipäev
Kolmapäev
Neljapäev
Reede
1 8:30-9:15
.Meedia ja mõjutamine (A)
Maris Marko P11
Eesti keel (B)
Ursula Einman P12
Ajalugu (B)
Marika Proover P12
Ajalugu (A)
Marika Proover P12
.*Kirjandus (B)
Janne Jõeots P12
*Muusikaõpetus (A)
Annely Niglas Saal
.Kirjandus (A)
Janne Jõeots P12
Muusikaõpetus (B)
Annely Niglas Saal
2 9:15-10:00
.Matemaatika
Käthlin Pakkas P24
Matemaatika
Maaja Valter P12
.Meedia ja mõjutamine (B)
Maris Marko TKla
Eesti keel (A)
Ursula Einman P12
.Matemaatika
Käthlin Pakkas P24
Matemaatika
Maaja Valter P12
3 10:15-11:00
.Geograafi (B)
Sven Valler P12
Bioloogia (A)
Jan-Erik Jõgiste P24
.Geograafia (A)
Sven Valler P12
Bioloogia (B)
Jan-Erik Jõgiste P24
.*Siseturvalisuse suund
*Keraamika
Helen Ilves TKer
*Ettevõtluse suund
Andre Talu P12
.Inglise keel (C)
Maris Marko P12
Inglise keel (D)
Lea Viisu TKla
4 11:20-12:05
.Inglise keel (D)
Lea Viisu P12
Kunstiõpetus (C)
Kristjan Allik TKla
.Geograafia (A)
Sven Valler P12
Bioloogia (B)
Jan-Erik Jõgiste P24
.Geograafi (B)
Sven Valler P12
Bioloogia (A)
Jan-Erik Jõgiste P24
.Vene keel (J)
Inna Trufanova P22
Füüsika (HI)
Riho Kokk P12
5 12:30-13:15
.Inglise keel (C)
Maris Marko P13
Inglise keel (D)
Lea Viisu P12
.Inglise keel (C)
Maris Marko P12
Kunstiõpetus (D)
Kristjan Allik TKla
.*Siseturvalisuse suund
Suunad
*Kunsti suund
Teet Suur TKun
*Ettevõtluse suund
Monika Sooneste P23
.Vene keel (J)
Inna Trufanova P12
Füüsika (HI)
Riho Kokk P11
.*Matemaatika
Käthlin Pakkas P12
*Filosoofia (MK)
Marika Proover P11
6 13:25-14:10
.Vene keel (I)
Inna Trufanova P26
Füüsika (J)
Riho Kokk P12
Saksa keel (H)
Külli Puumeister P25
.Matemaatika
Käthlin Pakkas P27
Matemaatika
Maaja Valter P12
.*Keemia (A)
Ele Luur P24
*Kirjandus (B)
Janne Jõeots P12
Filosoofia (ML)
Marika Proover P11
7 14:20-15:05
.Vene keel (I)
Inna Trufanova P22
Füüsika (J)
Riho Kokk P12
Saksa keel (H)
Külli Puumeister P31
.Kehaline kasvatus
Lembe Aasorg
Kehaline kasvatus
Maddi Rennel
.*Keemia (B)
Ele Luur P24
*Kirjandus (A)
Janne Jõeots P12
8 15:15-16:00
Klassijuhataja tund
Inna Trufanova P12
9 16:05-16:50
Untis 2020         Eelmine tunniplaanKanna indeks üleJärgmine tunniplaan         Untis Tunniplaani tarkvara