Rakvere EragümnaasiumTunniplaan 2021/2022 Untis 2020
Rakvere01.09.2021 - 13.06.20225.12.2021 19:00

Kl 11   Kl 11
Esmaspäev
Teisipäev
Kolmapäev
Neljapäev
Reede
1 8:30-9:15
.Meedia ja mõjutamine (A)
Maris Marko P11
Eesti keel (B)
Ursula Einman P12
.Kohalugu (A)
Kaja Visnapuu P12
Ajalugu (B)
Marika Proover TKla
.Kohalugu (B)
Kaja Visnapuu P12
Ajalugu (A)
Marika Proover TKla
.*Kirjandus (B)
Janne Jõeots P12
*Muusikaõpetus (A)
Annely Niglas Saal
.Kirjandus (A)
Janne Jõeots P12
Muusikaõpetus (B)
Annely Niglas Saal
2 9:15-10:00
.Matemaatika
Käthlin Pakkas P24
Matemaatika
Maaja Valter P12
.Meedia ja mõjutamine (B)
Maris Marko TKla
Eesti keel (A)
Ursula Einman P12
.Matemaatika
Käthlin Pakkas P24
Matemaatika
Maaja Valter P12
3 10:15-11:00
.Geograafi (B)
Sven Valler P12
Bioloogia (A)
Jan-Erik Jõgiste P24
.Geograafia (A)
Sven Valler P12
Bioloogia (B)
Jan-Erik Jõgiste P24
.*Siseturvalisuse suund
Mark Dorošenko P12
*Keraamika
Helen Ilves TKer
*Ettevõtluse suund
Signe Kaunissaar
.Inglise keel (C)
Maris Marko P12
Inglise keel (D)
Lea Viisu TKla
4 11:20-12:05
.Inglise keel (D)
Lea Viisu P12
Kunstiõpetus (C)
Kristjan Allik TKla
.Geograafia (A)
Sven Valler P12
Bioloogia (B)
Jan-Erik Jõgiste P24
.Geograafi (B)
Sven Valler P12
Bioloogia (A)
Jan-Erik Jõgiste P24
.Vene keel (J)
Inna Trufanova P22
Füüsika (HI)
Riho Kokk P12
5 12:30-13:15
.Vene keel (I)
Inna Trufanova P12
Füüsika (J)
Riho Kokk P11
Saksa keel (H)
Külli Puumeister P25
.Inglise keel (C)
Maris Marko P12
Kunstiõpetus (D)
Kristjan Allik TKla
.*Siseturvalisuse suund
Suunad P12
*Kunsti suund
Teet Suur TKun
*Ettevõtluse suund
Monika Sooneste P23
.Vene keel (J)
Inna Trufanova P12
Füüsika (HI)
Riho Kokk P11
.*Matemaatika
Käthlin Pakkas P12
*Filosoofia (MK)
Marika Proover P11
6 13:25-14:10
.Matemaatika
Käthlin Pakkas P27
Matemaatika
Maaja Valter P12
.*Keemia (A)
Ele Luur P24
*Kirjandus (B)
Janne Jõeots P12
Filosoofia (ML)
Marika Proover P11
7 14:20-15:05
.Inglise keel (C)
Maris Marko P12
Inglise keel (D)
Lea Viisu P22
.Kehaline kasvatus
Kevin Vabaorg
Kehaline kasvatus
Lembe Aasorg Sport
.*Keemia (B)
Ele Luur P24
*Kirjandus (A)
Janne Jõeots P12
8 15:15-16:00
Klassijuhataja tund
Inna Trufanova P12
.Kehaline kasvatus
Kevin Vabaorg Sport
Kehaline kasvatus
Lembe Aasorg
9 16:05-16:50
Untis 2020         Eelmine tunniplaanKanna indeks üleJärgmine tunniplaan         Untis Tunniplaani tarkvara