Rakvere EragümnaasiumTunniplaan 2020/2021 Untis 2020
Rakvere01.09.2020 - 22.01.20219.10.2020 8:35

Kl 11   Kl 11
Esmaspäev
Teisipäev
Kolmapäev
Neljapäev
Reede
1 8:30-9:15
.Füüsika (G)
Riho Kokk P12
Bioloogia (H)
Sven Valler P11
.Bioloogia (G)
Sven Valler TKla
Füüsika (H)
Raimo Maasik P11
Matemaatika
Maaja Valter P11
.Uurimistöö alused (C)
Maris Marko P11
Mõõtmispraktika (AB)
Riho Kokk P13
.Matemaatika
Maaja Valter TKla
Matemaatika
Käthlin Pakkas P11
Matemaatika
Riho Kokk P24
2 9:15-10:00
.Matemaatika
Maaja Valter P12
Matemaatika
Käthlin Pakkas TKla
Matemaatika
Riho Kokk P25
.Eesti keel (A)
Janne Jõeots P11
Inglise keel (C)
Lea Viisu P23
Inglise keel (B)
Maris Marko P24
.Eesti keel (A)
Janne Jõeots P12
Eesti keel (C)
Ursula Einman P11
Inglise keel (B)
Maris Marko TKla
3 10:15-11:00
.Kunstiõpetus (AB)
Mart Kand P11
Kunstiõpetus (C)
Helen Ilves P13
.*Keemia (G)
Ele Luur P24
*Geograafia (H)
Sven Valler P11
.*Siseturvalisuse suund
Maddi Rennel Sport
*Kunsti suund
Helen Ilves TKun
*Ettevõtluse suund
Indrek Pilv P25
.Ajalugu (A)
Mart Kand P11
Eesti keel (C)
Ursula Einman P12
Inglise keel (B)
Maris Marko TKla
.Vene keel (F)
Inna Trufanova P24
Kirjandus (DE)
Janne Jõeots P11
4 11:20-12:05
.Eesti keel (B)
Ursula Einman P25
Inglise keel (C)
Lea Viisu P13
Inglise keel (A)
Maris Marko P11
.Muusikaõpetus (G)
Annely Niglas Saal
Geograafia (H)
Sven Valler P11
.Ajalugu (A)
Mart Kand P11
Eesti keel (B)
Ursula Einman P12
Inglise keel (C)
Lea Viisu TKla
5 12:30-13:15
.Saksa keel (D)
Külli Puumeister P12
Vene keel (E)
Inna Trufanova P24
Kirjandus (F)
Janne Jõeots P11
.*Siseturvalisuse suund
? P11
*Kunsti suund
Gitta Nõgu TKun
*Ettevõtluse suund
Moonika Sooneste P22
.Füüsika (G)
Riho Kokk TKla
Bioloogia (H)
Sven Valler P11
.*Geograafia (G)
Sven Valler P11
*Keemia (H)
Ele Luur P24
Eesti keel (teise keelena)
Inna Trufanova P11
6 13:25-14:10
.Matemaatika
Maaja Valter TKla
Matemaatika
Käthlin Pakkas P11
Matemaatika
Riho Kokk P24
.Geograafia (G)
Sven Valler P11
Muusikaõpetus (H)
Annely Niglas P22
Klassijuhataja tund
Janne Jõeots P11
7 14:20-15:05
.Kunstiõpetus (C)
Mart Kand P11
Kunstiõpetus (AB)
Helen Ilves P12
.Ajalugu (BC)
Mart Kand P12
Inglise keel (A)
Maris Marko P11
.Kehaline kasvatus
Lembe Aasorg Sport
Kehaline kasvatus
Maddi Rennel Sport
Eesti keel (teise keelena)
Inna Trufanova P11
8 15:15-16:00
.Uurimistöö alused (AB)
Maris Marko P11
Mõõtmispraktika (C)
Riho Kokk P12
9 16:05-16:50
Untis 2020         Eelmine tunniplaanKanna indeks üleJärgmine tunniplaan         Untis Tunniplaani tarkvara