Rakvere EragümnaasiumTunniplaan 2020/2021 Untis 2020
Rakvere01.09.2020 - 11.06.202123.5.2021 19:12

Kl 10   Kl 10
Esmaspäev
Teisipäev
Kolmapäev
Neljapäev
Reede
1 8:30-9:15
.*Eesti keel (B)
Ursula Einman P13
*Ajalugu (A)
Kristjan Allik P11
.*Keemia (B)
Ele Luur P24
*Kirjandus (A)
Janne Jõeots P11
.Geograafia (EF)
Sven Valler P11
Arvutiõpetus (G)
Indrek Pilv P25
.*Eesti keel (A)
Ursula Einman P11
*Kirjandus (B)
Janne Jõeots P13
.Ettevõtluse suund
Moonika Sooneste P11
Siseturvalisuse suund
Meelis Kütt P12
2 9:15-10:00
.Matemaatika
Käthlin Pakkas P11
Eesti keel (B)
Ursula Einman P12
.Ajalugu (A)
Kristjan Allik P11
Keemia (B)
Ele Luur P24
.Inglise keel (C)
Maris Marko P11
Inglise keel (D)
Marika Proover P12
.Saksa keel (H)
Külli Puumeister P31
Vene keel (I)
Inna Trufanova P12
Füüsika (J)
Riho Kokk TKla
3 10:15-11:00
.Eesti keel (A)
Ursula Einman P13
Ajalugu (B)
Kristjan Allik P12
.Füüsika (HI)
Riho Kokk P13
Vene keel (J)
Inna Trufanova P11
.Matemaatika
Maaja Valter P13
Matemaatika
Käthlin Pakkas P11
.*Siseturvalisuse suund
P12
*Kunsti suund
Helle Kullamäe TKun
*Ettevõtluse suund
Moonika Sooneste Saal
.Matemaatika
Maaja Valter P11
Matemaatika
Käthlin Pakkas P13
4 11:20-12:05
.Loodusteadused, tehnoloogi
Sven Valler P13
Kunstiõpetus
Kristjan Allik P11
.Loodusteadused, tehnoloogi
Sven Valler P24
Kunstiõpetus
Kristjan Allik P12
.*Siseturvalisuse suund
P12
*Kunsti suund
Helle Kullamäe TKun
*Ettevõtluse suund
Moonika Sooneste
.Inglise keel (C)
Maris Marko P11
Inglise keel (D)
Marika Proover P12
5 12:30-13:15
.*Siseturvalisuse suund
Päästeamet P24
*Kunsti suund
Gitta Nõgu TKun
*Ettevõtluse suund
Indrek Pilv P25
.Matemaatika
Maaja Valter P13
Matemaatika
Käthlin Pakkas P11
.Inglise keel (C)
Maris Marko P11
Inglise keel (D)
Marika Proover P23
.Saksa keel (H)
Külli Puumeister P27
Vene keel (I)
Inna Trufanova P12
Füüsika (J)
Riho Kokk P11
6 13:25-14:10
.Kirjandus (A)
Janne Jõeots P11
Ajalugu (B)
Kristjan Allik P13
.Arvutiõpetus (E)
Indrek Pilv P25
Muusikaõpetus (FG)
Annely Niglas P21
.*Keemia (A)
Ele Luur P24
*Kirjandus (B)
Janne Jõeots P11
7 14:20-15:05
.Füüsika (HI)
Riho Kokk P13
Vene keel (J)
Inna Trufanova P11
.Geograafia (G)
Sven Valler P24
Muusikaõpetus (E)
Annely Niglas P21
Arvutiõpetus (F)
Indrek Pilv P25
Keemia (A)
Ele Luur P24
8 15:15-16:00
.Saksa keel (H)
Külli Puumeister P31
Vene keel (I)
Inna Trufanova P12
Vene keel (J)
Inna Trufanova P12
9 16:05-16:50
Untis 2020         Eelmine tunniplaanKanna indeks üleJärgmine tunniplaan         Untis Tunniplaani tarkvara