Rakvere EragümnaasiumTunniplaan 2020/2021 Untis 2020
Rakvere01.09.2020 - 22.01.20219.10.2020 8:35

Kl 10   Kl 10
Esmaspäev
Teisipäev
Kolmapäev
Neljapäev
Reede
1 8:30-9:15
.*Eesti keel (B)
Ursula Einman P23
*Matemaatika
Käthlin Pakkas TKla
.*Kirjandus (A)
Janne Jõeots P12
*Keemia (B)
Ele Luur P24
.Inglise keel (C)
Maris Marko P12
Inglise keel (D)
Lea Viisu P21
*Eesti keel (A)
Ursula Einman P12
.Ettevõtluse suund
Moonika Sooneste P12
Siseturvalisuse suund
Päästeamet
2 9:15-10:00
.Kirjandus (A)
Janne Jõeots P11
Eesti keel (B)
Ursula Einman P23
.Kunstiõp (A)
Mart Kand Saal
Keemia (B)
Ele Luur P24
.Geograafia (G)
Sven Valler P12
Muusikaõpetus (E)
Annely Niglas P21
Arvutiõpetus (F)
Indrek Pilv P25
.Saksa keel (H)
Külli Puumeister P27
Vene keel (I)
Inna Trufanova P13
Füüsika (J)
Riho Kokk P24
3 10:15-11:00
.Eesti keel (A)
Ursula Einman P12
Kirjandus (B)
Janne Jõeots P24
.Saksa keel (H)
Külli Puumeister P27
Vene keel (I)
Inna Trufanova TKla
Ajalugu (J)
Mart Kand P12
.Matemaatika
Maaja Valter P12
Matemaatika
Käthlin Pakkas P11
.*Siseturvalisuse suund
Maddi Rennel Sport
*Kunsti suund
Helen Ilves TKer
*Ettevõtluse suund
Moonika Sooneste P24
.Matemaatika
Maaja Valter P12
Matemaatika
Käthlin Pakkas P21
4 11:20-12:05
.Inimene, tehnoloogia ja üh
Sven Valler P12
Mõõtmispraktika
Riho Kokk P26
.Füüsika (HI)
Riho Kokk P24
Vene keel (J)
Inna Trufanova P12
.Inglise keel (C)
Maris Marko P12
Inglise keel (D)
Lea Viisu P26
5 12:30-13:15
.*Siseturvalisuse suund
Päästeamet P27
*Kunsti suund
Gitta Nõgu TKun
*Ettevõtluse suund
Indrek Pilv P25
.Matemaatika
Maaja Valter P12
Matemaatika
Käthlin Pakkas P13
.Saksa keel (H)
Külli Puumeister P23
Vene keel (I)
Inna Trufanova P24
Ajalugu (J)
Mart Kand P12
.Ajalugu (HI)
Mart Kand P12
Füüsika (J)
Riho Kokk TKla
6 13:25-14:10
.Inimene, tehnoloogia ja üh
Sven Valler P12
Mõõtmispraktika
Riho Kokk P13
.Arvutiõpetus (E)
Indrek Pilv P25
Muusikaõpetus (FG)
Annely Niglas P12
.*Keemia (A)
Ele Luur P24
*Kirjandus (B)
Janne Jõeots P12
.Füüsika (HI)
Riho Kokk P24
Vene keel (J)
Inna Trufanova P12
7 14:20-15:05
.Ajalugu (HI)
Mart Kand P12
Vene keel (J)
Inna Trufanova P13
.Kehaline kasvatus
Lembe Aasorg Sport
Kehaline kasvatus
Maddi Rennel Sport
.Keemia (A)
Ele Luur P24
Kunstiõp (B)
Mart Kand P11
8 15:15-16:00
.Geograafia (EF)
Sven Valler P12
Arvutiõpetus (G)
Indrek Pilv P25
9 16:05-16:50
Klassijuhataja tund
Inna Trufanova P12
Untis 2020         Eelmine tunniplaanKanna indeks üleJärgmine tunniplaan         Untis Tunniplaani tarkvara